Győzelemmel folytatódott a bajnokság

• 2019.12.03. 14:00

U14 B csapatunk legutóbbi mérkőzését Ozsváth Ádám vezetőedző értékelte.

Kölyök B csapatunk idegenben játszotta legutóbbi mérkőzését, Kaposváron szerepeltek, ahol szoros győzelmet arattak. Ozsváth Ádám vezetőedző elégedetten nyilatkozott a találkozó után, de azt is elmondta, miben hibáztak: „Az elvárások nem változtak, a srácokat arra kértem, hogy keressék egymást a jégen, legyen igazi összjáték. Arra is felhívtam a figyelmüket, hogy négy sorral játszunk, így rövid cseréket és azokon belül százszázalékos pörgést várok. Az első harmadban ez rendben is volt, sok lehetőségünk volt, szépen játszottunk, viszont hiába lőttünk huszonötöt kapura, nem sikerült betalálni. A második játékrészre úgy mentünk ki, hogy megtaláljuk az arany középutat a sokpasszos és az eredményes játék között, bár ez sajnos nem igazán jött össze, ám a középső etap végén így is háromgólos előnyben voltunk. Talán ezután azt hittük, hogy beindul a gólgyártás, mindenki előre szaladt és kicsit egyénieskedtünk is, aminek az lett az eredménye, hogy két perc alatt két gólt kaptunk. Szerencsére gyorsan reagáltunk, így kétgólos győzelemmel zártuk a mérkőzést.”

Végeredmény: KASI USE – Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia B 2-4 (0-0, 0-3, 2-1)
Összeállítások:
KASI USE: Balogh – Bársony, Závodny, Herbán, Dávidházi, Takács, Tiszperger, Závodny, Papp, Pap, Müller, Takács G., Takács M.
Ifj. Ocskay Gábor Jégkoroong Akadémia B: Csapó – Nyikos, Fazekas, Merkl, Ács, Debreceni-Bárány, Kiss, Sábián, Domokos, Sári, Leposa, Sótonyi, Bóla, Németh, Marosdi, Tankó, Farkas, Bráth, Hamrák, Házi, Máhl
Gólszerzők: Herbán, Závodny illetve Ács, Kiss, Máhl, Sábián

A szakember a csapat előtt álló időszakról is szót ejtett: „A hétvégén pihenőnk lesz, aztán következik az a két együttes, akik ellen idén még nem sikerült győztesen elhagyni a jeget. Mivel mindenképp szeretnénk visszavágni, három hét kemény munka vár ránk egészen karácsonyig.”