Újabb győzelem

• 2017.12.04. 15:32
U14 „A” csapatunk ismét remekelt, ezúttal Debrecenbe utazott, ahol 5-1-es győzelemmel korcsolyázott le a jégről.
Nem indult szerencsésen a találkozó a Debrecen számára, az első harmad elején elcserélték magukat a hazaiak, így emberhátrányba kerültek. A fehérváriak pedig éltek a lehetőséggel, Nemes Márton juttatta a hálóba a korongot. (0-1) A játékrész felénél Zilahit ítélték szabálytalannak a játékvezetők, csapatunk pedig ezúttal sem hagyta kihasználatlanul a fórt, Molnár Márton talált Petruska kapujába. (0-2) Nem sokkal később Kiss Ádám lövése után kellett a hálóba nyúlnia Petruskának. (0-3) Ezt követően Szeferinkin akadályozott, így ismét létszámfölénybe került Ondrejcik Rastislav gárdája, ám ezt a lehetőséget nem tudta értékesíteni. A 15. percben már a hazaiak örülhettek, ugyanis Révész Levente lövését nem tudta hárítani Kajtor. (1-3) A harmad végén Dézsi akasztott, így a találkozó során először a debreceniek támadhattak öt a négy ellen, de nem tudták csökkenteni a gólkülönbséget. A második játékrész elején a fehérváriak kaptak csapatbüntetést, mert túl sok játékosuk tartózkodott a jégen, ám a hazaiak ezúttal sem találtak be. A 27. percben ismét a vendég alakulat támadhatott, melynek végén Gyuró Dávid vágta a kapuba a játékszert. (1-4) Ezután Kiss Ádám volt újra eredményes, és szerezte meg második gólját a mérkőzésen. (1-5) Az utolsó harmadban Prókai szabálytalansága után szépíthetett volna a Debrecen, ám nem tudott túljárni Kajtor eszén, így csapatunk három ponttal térhetett haza.