7:5-re kapott ki Kölyök csapatunk a döntő 2. mérkőzésén

• 2015.03.26. 19:38
  • Akadémia
Fordulatos mérkőzésen 7:5-re maradt alul kölyök csapatunk a MAC elleni döntő második mérkőzésén, ezzel még távolabb kerülve a bajnoki aranytól.
1:0-s hátrányból várt neki kölyökcsapatunk a MAC elleni döntő második mérkőzésének. Gyors hazai góllal indult a mérkőzés. 20 másodperc után Horváth Milán távoli bombája akadt be a vendégek kapujába, igaz alig egy perc elteltével Csollák révén egyenlített a MAC, majd a harmad utolsó perceiben a vezetést is megszerezte a vendégcsapat.
A második harmadban 5+véglegest kapott egy vendég játékos, ezt kihasználva Kokas Balázs duplázott, így már csapatunk vezetett 3:2-re. A harmadot azonban nem sikerült megnyerni, a budapestiek egyenlíteni tudtak három perccel a játékrész vége előtt.
A végig kiélezett és változatos mérkőzés az utolsó harmadra is sok hozott. Már a harmad elején gólt ütött a MAC, ám Somogyi Nátán hamar egalizált. A gólzuhatag tovább folytatódott az utolsó játékrészben, amiből csapatunk jött ki rosszabbul. A MAC előbb emberelőnyben, majd teljes létszámban is eredményes volt. A kétgólos differencia nem sokáig tartott, Roczanov Zsolt emberelőnyben talált be. Nem sokkal később kettős emberelőnybe került csapatunk, ezt azonban nem sikerült kihasználni, sőt a vendégek szereztek még egy gólt. Ezzel ki is alakult a 7:5-ös végeredmény.

A három mérkőzésig tartó döntő jelenlegi állása 2:0 a MAC javára. Folytatás szombaton 15 órától a Kisstadionban.