Az A csoport a cél

• 2018.11.30. 10:00
  • Fehérvárav19

Serdülő B csapatunk legutóbbi mérkőzését Ozsváth Ádám vezetőedző értékelte.

U16 B csapatunk ismét egy lépéssel közelebb került ahhoz, hogy az A csoportba való jutásért játszhasson. Hazai pályán háromgólos győzelmet arattak a KMH ellen, a mérkőzést Ozsváth Ádám vezetőedző a következőképpen értékelte: „Nagyon jó mérkőzést sikerült játszanunk, az első cserénktől kezdve dominálni tudtunk. Sokat lőttünk kapura, rengeteg helyzetünk volt, a gólok mégis csak a második harmadtól jöttek jobban, ezt a játékrészt 3-1 re sikerült nyernünk. A kapott gólért kár, mert a mi körülményeskedésünket használta ki az ellenfél. A harmadik harmadban inkább a fizikai játéké volt a főszerep, több esetben durva volt a meccs, amit sajnos nehezen tudtak irányítás alatt tartani. A sérülteknek ezúton is jobbulást kívánunk. A mérkőzésen feljátszó három U14 es játékost szeretném itt is megdicsérni, remekül játszottak. Ezzel a győzelemmel szinte biztos, hogy az A csoportért fogunk játszani a középszakaszban, persze az úgymond kötelező feladatokat még hoznia kell a társaságnak, de bízom benne, hogy nem fogunk botlani.”

Végeredmény: Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia – KMH SE 5-2 (1-0, 3-1, 1-1)
Összeállítások:
Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia: Hegedüs (Kajtor) – kaibás, Németh, Pallag-Bozsák, Hodos, Birkás, Iuga, Kovács, Bajkó, Hamrák, Szücs, Prókai, Salamon, Farkas, Gyuró, Nagy
KMH SE: Zöld-Bátkai (Pálfi) – Marton, Pintér, Villási, Szeidl, Kozma, Tihanyi, Hatvári, Kiss, Szénási, Fenyvesi, Nuszpl, Domokos, Siklósi, Gábor, Kerkovits, Seréti
Gólszerzők: Hodos (2), Németh, Kaibás, Bajkó illetve Kozma, Szeidl

Serdülő B csapatunk következő mérkőzését az KASI ellen játssza, Ozsváth Ádám természetesen győzni szeretne: „A hétvégén Kaposvárra utazunk, minden játékosra számítok, akik az elmúlt pár alkalommal nem, vagy kevesebb jégidőhöz jutottak. Minden mérkőzés fontos számunkra, így három pont a cél.”