Budapesti siker a DEBL-ben

• 2022.09.26. 17:00

A KSI-vel közösen megszervezett női csapat a hétvégén játszotta az első mérkőzését a DEBL-ben a budapesti MAC Marilyn csapatával.

A mérkőzés első harmadában a KSI SE Ice Hockey Section csapatának sikerült megszereznie a vezetést, azonban nem sokáig élvezhette a hazai csapat azt, hiszen az első harmad végén egyenlíteni tudott a MAC Marilyn Budapest csapata. A második harmad közepén ismét a hazaiak góljának örülhettek a szurkolók, azonban a harmadik harmadra elfáradtak a lányok, és a MAC először egyenlíteni tudott, majd végül a vezetést is megszerezte. Ezzel a mérkőzés végeredménye 2-4 lett.

Puklics Máté, vezetőedző az alábbiak szerint értékelte a mérkőzést: "Az első harmadban a megbeszéltek szerint erősen kezdtünk. Nekimentünk az ellenfélnek és sikerült megszereznünk a vezetést. Sajnos ezt csak pár percig élvezhettük, ezt követően a MAC kiegyenlített. A második harmadban ismét sikerült vezetést szerezni. Voltak lehetőségeink két góllal ellépni, ami megkönnyítette volna a harmadik harmadot, de ez nem sikerült. A harmadik harmadban a csapat sajnos nem úgy működött, mint az első kettőben, így ellenfelünk egyenlíteni tudott, majd a vezetést is átvette, ezzel megnyerte a mérkőzést. Összességében büszke vagyok a cspatra, hiszen több mint két harmadon keresztül vezetni tudtunk a címvédők ellen. A végére elfáradtunk fejben, de ebben sokat lehet javulni, ha szerzünk egy kis rutint ebben a bajnokságban is."