Győzelemmel zárták a szezont

• 2019.04.08. 12:00

Serdülő B csapatunk szezonbeli utolsó mérkőzését Ozsváth Ádám vezetőedző értékelte.

Serdülő B csapatunk lejátszotta utolsó mérkőzését a 2018/2019-es szezonban. Győzelemmel zárta az évet Ozsváth Ádám gárdája, így a serdülő B bajnokság ötödik helyén végzett. Az Egerszegi Titánok elleni találkozó után a vezetőedző a következőket mondta el: „Nem kezdtük jól a meccset, keveset korcsolyáztunk, ezért az ellenfélnek sok helyzete akadt. Az első harmad utolsó öt percére jöttünk bele a játékba, talán betudható ez a hosszabb kihagyásnak és a hosszú útnak, de mindenképp örülhettünk, hogy 1-1-es eredménnyel mehettünk az öltözőbe húsz perc után. A második játékrészben egyre lendületesebb játék volt ránk jellemző, a lövési arány is szoros volt, nem úgy, mint az elsőben. Gólt nem kaptunk, viszont kettőt is sikerült ütni. A harmadik harmad elején tovább növeltük az előnyt, ez megnyugtatta a srácokat és egyre több dolgot valósítottak meg abból, amit kértem tőlük. A mérkőzés végére sajnos becsúszott egy ötperces emberhátrány, ebből egy góllal közelebb került az ellenfél, de a három pontot már nem befolyásolta. A két kapusunkat külön dicséret illeti, végig magabiztosan tették a dolgukat. A bajnokság ezzel véget ért számunkra. Az zalaegerszegi győzelemmel egy helyet előre léptünk, így a B csoport 5. helyén, a korosztályban pedig 27 csapatból 13. helyen zártuk a bajnokságot.”

Végeredmény: Egerszegi Titánok – Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia B 2-4 (1-1, 0-2, 1-1)
Összeállítások:
Egerszegi Titánok: Doszpoth (Major) – Tóth-Zsólyomi, Tobler, Tóth, Mátyás, Béres, Őri, Németh, Kállai, Méhes, Illés, Kemény, Farkas, Wappel
Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia: Gáspár (Kajtor) – Orbán, Pallag-Bozsák, Hodos, Görög, Horváth, Kovács, Házi, Rukkenbauer, Szűcs, Kristály, Elekes, Gyuró, Nagy, Hakfelner, Tilhof, Babócsai
Gólszerzők: Béres (2) illetve Babócsai, Hakfelner, Gyuró