Magabiztos győzelem Dunaújvárosban

• 2018.11.07. 16:00
  • Fehérvárav19
Serdülő B csapatunk csupán egy mérkőzést vesztett el ebben a szezonban. Legutóbbi összecsapásukat Pukli Máté értékelte.

U16B csapatunk eddig hét mérkőzést játszott a szezonban, ebből csupán egyet veszítettek el, akkor is csak egy góllal bizonyult jobbnak ellenfelük. Legutóbb a Dunaújváros együttesével mérték össze tudásukat, ahol hatgólos győzelmet arattak. Pukli Máté bízott a csapatban és elégedett volt a mérkőzésen látottakkal: „Nagyon fontos mérkőzést játszottunk a Dunaújvárossal és ezt a fiúk is tudták. Már a buszon éreztem, hogy nem lesz a gond. Nagyon profin álltak a meccshez, mindenki koncentrált a feladatára, a jégen is és szárazon is. Az első harmad egyértelműen a miénk volt, nagy előnyt szereztünk, a második harmadban viszont sebességet váltott az ellenfelünk, így sokkal kiegyenlítetteb lett a játék. A döntő szituációkban rendre mi tudtunk érvényesülni, így az előnyt tovább növelve, magabiztosan nyertünk, aminek természetesen mindenki nagyon örült. Ha a továbbiakban is ilyen játékot mutatunk, esélyünk van az A csoportba kerülni.”

Végeredmény:
Dunaújvárosi Acélbikák – Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia B 2-8 (0-3, 2-3, 0-2)
Összeállítások:
Dunaújvárosi Acélbikák: Hungler (Kovács L.) – Mózes, Márkus, Molnár, Nagy, Koczka, Mohai, Karaisaridis, Kuminka, Schvébl B., Piszmann, Lengyel, Schvébl D., Kamondy, Lajcs, Hajnal, Kovács D.
Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia: Hegedüs (Kajtor) – Kaibás, Pallag-Bozsák, Hodos, Birkás, Kovács, Szücs, Hamrák, Kristály, Erdélyi, Elekes, Farkas, Gyuró, Nagy, Kálmán-Tilhof, Babócsai
Gólszerzők: Koczka, Piszmann illetve Kovács, Hamrák (3), Elekes, Hodos, Kaibás, Erdélyi