Ország Martin: „Egy ellenfelet sem vehetünk félvállról”

• 2019.02.01. 16:00
Kölyök B csapatunk legutóbbi mérkőzését vezetőedzőjük értékelte.

Kölyök B csapatunk nagyarányú győzelmet aratott hazai pályán az Ajkai Óriások ellen, ráadásul kapott gól nélkül hagyták el a jeget a találkozó végén. Ország Martin vezetőedző az eredmény ellenére nem volt teljesen elégedett és az ellenfél csapatáról is ejtett pár szót: „ A mérkőzés előtt figyelmeztettem a csapatomat, hogyha nem koncentrálunk és nem úgy állunk az összecsapáshoz, ahogy kell, akkor nagy baj lehet, mert nem lehet egy ellenfelet sem félvállról venni. Sajnos ez az első harmadban be is bizonyosodott, csak a mez korcsolyázott ki a pályára, nem pedig a szív. Egy nyögvenyelős első harmad után sikerült észbe kapnunk és jó második, illetve harmadik harmadot produkálni. Összességében nem vagyok elégedetlen a srácokkal, de meg kell tanulniuk minden mérkőzést a helyén kezelni és komolyan venni. Az ajkai együttest viszont ezúton is szeretném megdicsérni, ugyanis nagyon sokat fejlődtek a szezon során.”
Végeredmény: Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia B – Ajkai Óriások 11-0 (1-0, 6-0, 4-0)
Összeállítások:
Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia B: Szakáll (Hajdu) – Fazekas, Pél, Haraszt, Bóla, Jilling L., Bozai, Rajnai, Sümegi, Julling B., Túri, Varga, Kovács, Házi, Debreceni-Bárány, Kabai
Ajkai Óriások: Rapi (Mészáros) – Rózsavölgyi, Ekker, Kertész, Beck, Böhm, Gál, Rákosi, Szűcs, Farkas, Poór, Szaniszló, Kováts
Gólszerzők: Haraszt (2), Jilling L. (2), Jilling B., Bozai (3), Kovács, Pál, Kabai

U14 B csapatunk következő mérkőzését a KASI USE ellen játssza. A szakember bizakodóan tekint az előttük álló találkozóra: „A következő összecsapásunkra szintén hazai pályán kerül sor, a Kaposvárt fogadjuk szombaton. Jobb meccsre számítok, mint az Ajka együttese ellen. Ez lesz az utolsó alapszakasz mérkőzésünk és természetesen, mint mindegyiket, ezt is szeretnénk behúzni.”

A KASI USE elleni mérkőzés 2019. február 2-án, szombaton 12:45-kor kezdődik az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban.