Továbbra is veretlenül a bajnokságban

• 2018.10.30. 16:00

Serdülő A csapatunk vereség nélkül vezeti a tabellát, legutóbbi mérkőzésüket Ondrejcik Rastislav vezetőedző értékelte.

Serdülő A csapatunk a hétvégén Pesterzsébetre látogatott, ahol egygólos hátrányból fordítva végül elhozták a három pontot.
Pesterzsébeti Hockey Club – Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia 2-5 (0-1, 2-0, 0-4)
Összeállítások:
Pesterzsébeti Hockey Club: Szabó (Herceg M.) – Hercek K., Antal, Dobos, Malya, Altorjai, Máté, Csehi, Kovács, Hegedűs, Balog, Bugár, Bányai, Sándor, Nagy, Modok
Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia: Hegedüs (Csibi) – Kaibás, Horváth B., Dézsi, Jábor, Kiss, Birkás, Deák, Szabó B., Szabó P., Ambrus, Fodor, Hamrák, Keceli-Mészáros, Erdélyi, Salamon, Gyuró, Molnár, Nagy, Szabó D.
Gólszerzők: Hegedűs, Antal illetve Horváth B., Dézsi, Kiss, Jábor, Ambrus

Ondrejcik Rastislav vezetőedző örült a győzelemnek, bár azt is elmondta, hogy az első két harmadban több olyan hibát is vétettek, amire a későbbiekben figyelniük kell, hogy ne fordulhassanak elő: „A második harmad után még 2-1-re vezetett az ellenfél, végül mi arattunk háromgólos győzelmet. Örülök, hogy sikerült megfordítani a mérkőzést, de nem volt könnyű dolgunk. Az ellenfelünk nehezen engedett át minket a semleges harmadból, de végül sikerült áttörnünk a védelmüket. Az első és második harmadban nagyon keveset lőttünk kapura és felesleges kiállításokat szedtünk össze, emiatt sikerült megszerezni a Pesterzsébetnek a vezetést. Végül a harmadik játékrészben fordítani tudtunk, a kulcs az volt, hogy kicsit változtattunk a sorokon és a taktikán, miután megbeszéltük a hibákat, a srácok vissza tudtak állni a meccsbe, ezért büszke vagyok rájuk.”
U16 A csapatunk következő mérkőzését hazai jégen játssza a hónap utolsó napján. A szakember a találkozóhoz kapcsolódó várakozásairól is beszélt: „Szerdán a Vasas érkezik hozzánk, ahol lehetőséget kap majd egy egész sornyi játékos a kölyökcsapatból. Végig négy sorral szeretnénk játszani, a cél pedig természetesen a győzelem, illetve az – ahogy az egész szezonban- hogy minél több benevezett játékos esélyt kapjon a szereplésre.”

A Vasas elleni mérkőzés október 31-én, szerdán 14 órakor kezdődik az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban.