U12-es korosztály értékelő - október 20 - november 20.

• 2022.11.25. 16:45
  • Fehérvárav19

Az U12 kék csapatnak pihenővel telt a november eleje, de a sárgáknak nem sok volt mérkőzése a hónap első két hetében, így az edzésekre tudtak az edzők összpontosítani.

Az U12 kék csapat október végén KMH ellen játszott idegenben. A csapat nagyon fáradt volt, mivel az elmúlt időszakot rengeteg utazás jellemezte. Sofron Ádám az alábbiak szerint értékelte a mérkőzést: "A játékosok nehezen pörögtek bele a meccsbe, de elégedett voltam a csapattal tudva az előzményeket. Sárga csapatból volt játékos, aki jött velünk, és megállta a helyét a mérkőzésen." November első  hétvégéje teljes pihenőt kapott a csapat, majd november 13-ai hétvégén az U12 kék volt a pihenő csapat a bajnokságban. Voltak játékosok, akik U14 A2 mérkőzéseken játszottak. Ők jól teljesítettek, és megállták a helyüket a nagyobbak között. November 20-án Érd ellen játszottak a fiatalok, ami elég megterhelő volt. Sofron Ádám az első két harmadban nem voltam elégedett a mutatott teljesítménnyel.

Vasárnap, november 27-én igazi rangadó vár a kék csapatra a MAC Budapest ellen idegenben. Az edzésmunka  a hónap elején lazább, játékosabb volt és az edzői stáb fokozatosan terhelte a játékosokat keményebb edzésekkel.

A sárga csapatnak október végén volt egy két hetes periódus, ahol nem volt mérkőzése, de természetesen az edzések nem álltak meg. Az ezdők folyamatosan dolgoztak a gyerekekkel, mind jégen, mind szárazon is torna termi edzések formájában. A szünetet követő mérkőzésen az Újpest csapatával játszott a sárga csapat itthon. A következő héten az FTC-hez látogattak a játékosok. Az időszak utolsó mérkőzését hazai pályán játszották a fiatalok, és a Jégoroszlánok csapatát fogadták. Ezen a mérkőzésen a gyerekek megmutatták, hogy milyen keményen tudnak dolgozni a céljuk érdekében és ennek meg is lett az eredménye. Az edzők így értékelték a mérkőzést: "Nekünk edzőknek nagy örümünkre szolgált látni ezt a mennyiségű munkát és küzdést a gyerekek részéről."

A sárga csapat következő mérkőzése vasárnap, november 27-én lesz, amikor a Zalaegerszeg csapatához utaznak. Továbbá a piros csapat is újra mérkőzést fog játszani egy nagyobb szünet után, ők Jászberénybe utaznak két mérkőzés erejéig.