Veretlenül vezetik a tabellát

• 2018.11.24. 10:00
  • Fehérvárav19
Kölyök A csapatunk vereség nélkül vezeti a bajnokságot. Legutóbbi mérkőzésüket Kóger István vezetőedző értékelte, aki elmondta várakozásait a következő összecsapásról is.
Kölyök A csapatunknál eddig senki nem bizonyult jobbnak a bajnokságban. Kóger István tanítványai mindössze egy pontot vesztettek a szezon eddig eltelt időszakában. A fiatalok a legjobb emberhátrányos védekezéssel rendelkeznek, ezen kívül pedig az egyéni statisztikában pontok tekintetében az első kettő, míg a plusz-mínusz mutatót nézve az első öt helyen székesfehérvári játékos áll. Legutóbbi mérkőzésüket a Miskolc otthonában játszották U14-eseink, melyet Kóger István értékelt: „Az első két harmadban nagyon jól játszottunk, feszes és fegyelmezett volt a játék, végig domináltunk. Úgy gondolom, hogy itt, amikor az egyszerű hokit játszottuk, addig működött a tervünkhöz való ragaszkodás. Ez volt az a mérkőzés, ahol a kapusteljesítmény, a hátvédek munkája és a csatárok játéka is azonos szinten és jól mozgott, mindegyik egységünk kiválóan szerepelt. A harmadik harmadban kicsit túlbonyolítottuk a játékot és ebből kaptunk olyan gólokat, amik elkerülhetők lettek volna. Boldogok vagyunk, megyünk tovább, nagyon sok pozitívumot szűrtünk le ebből a meccsből, ebből kell építkeznünk a jövőben.”

Végeredmény: DVTK Jegesmedvék – Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia 2-5 (0-1, 0-3, 2-1)
Összeállítások:
DVTK Jegesmedvék: Orosz G.  (Madarász) – Szatmári, Mura, Tóth, Matyika, Pitti, Mészáros, Orosz D., Pásztor, Filepkó, Oláh B., Kiss-Manozo, Oláh T., Bak, Kovács, Farkas
Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia: Megyeri (Orbán) – Sélley, Bagonya, Molnár, Sántha, Pallag-Bozsák, Németh, Szabó, Szakáll, Járossy, Sajti, Prókai, Lencsés, Balogh, Iuga, Makai
Gólszerzők: Filepkó, Farkas illetve Németh (3), Sélley, Makai

U14 A csapatunk a hétvégén a Dunaújváros ellen lép jégre. A szakember így vélekedett a találkozó előtt: „Ismerjük az ellenfelünket, az augusztusi felkészülési időszak alatt játszottunk már velük, bár mi ott még nem teljes csapattal álltunk ki, így biztosan nem lesz ugyanolyan a találkozó. Nem izguljuk túl, már csak magunkkal foglalkozunk. Fontos mérkőzés lesz, hiszen ezen kívül már csak egy forduló van az alapszakaszban. Azt gondolom, hogyha ugyanazt látjuk majd vissza, amit az edzéseken szoktunk, akkor nagyobb akadálya nem lesz a győzelmünknek. Természetesen ez a cél és jó játékkal szeretnénk elérni a három pontot, és megtartani helyünket a tabellán.”

Kölyök A csapatunk következő mérkőzését hazai jégen játssza a Dunaújváros ellen. A találkozó 2018. november 24-én, szombaton 15:45-kor kezdődik az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban.